KERAMIK | Kachľové pece

realizácia od návrhu až po montáž

Domov » Časté otázky

Aký je postup pri vyberaní kachľovej pece?

Zákazník môže navštíviť našu vzorkovú predajňu na Moyzesovej ulici číslo 9 v Modre a osobne si obzrieť vybranú pec, prípadne dohodnúť rôzne iné možnosti. Podľa vzorkovníku vybrať farebné možnosti glazúr na kachliciach.

Nasleduje obhliadka bytových priestorov zákazníka, miesto stavby kachľovej pece. Výpočet vykurovaných miestnosti, tepelné straty a dimenzovanie veľkosti pece. Ak sa jedná o špeciálnu objednávku, vyhotovíme maketu kachlovej pece v pomere 1:10.

Po dohodnutí požiadaviek zákazníka na glazúru, dvierok so sklom, prípadne vyhrievanej lavičky sa vypočíta cenová ponuka. Pri podpise zmluvy o diele vypracujeme zálohovú faktúru ktorá činí 30% z ceny kachľovej pece. Ostatnú finančnú časť uhrádza zákazník po kompletnom ukončení stavby.

Je možnosť kachľovej pece so sklenenými dvierkami?

Vyrábame kachľové pece so sklenenými dvierkami, z mosadzného antikorového alebo železného materiálu s tesniacou šnúrou. Prívod vzduchu do dvierok je z hornej časti čo zabezpečuje, aby sa sklo nezadymovalo.

Je možné u Vás objednať obklad krbovej vložky s keramickým obkladom?

Vyrobíme keramický obklad na mieru už postaveného krbu, rímsy a keramickej kachlice aj polkruhovej formy. Farebný odtieň glazúry si môžete vybrať podľa vzorkovníku.

Opravíte aj staré kachľové pece?

Rekonštruujeme staré kachľové pece, v prípade chýbajúcich kachlíc vyrobíme nové s podobnou patinou starých glazúr. Starú pec Vám aj prestavíme.

Poháňané WordPress-om. ©2010 KERAMIK | Kachľové pece, všetky práva vyhradené.webarchitekt*